VR46

Pánské boty VR46 - PRO SHOES BLUE

NázevČísloSkladCena
EU 46/ 31 cmVRUES4222091
3 777,00 Kč

Exkluzivní bota VR46 PRO kombinuje lehký a prodyšný svršek s vysoce citlivou podrážkou, která je navržena tak, aby podporovala přirozený pohyb nohy při chůzi díky exkluzivním technologiím UYN. Bota je bezešvá, dokáže se pružně přizpůsobit každému pohybu nohy a poskytuje správnou stabilitu pro dynamičtější použití. Vnitřní vrstva z biologického vlákna Natex umožňuje chodidlu dýchat a zaručuje bakteriostatický účinek, který omezuje tvorbu nepříjemných pachů.
Ochrana řadicí páky: Zesílený materiál chrání nohu a botu před tlakovými body a odřením
Podešev na kopytu: Užijte si maximální lehký pocit běhu. Tlumení nárazů, které nezpomaluje váš běh, ale přizpůsobuje se mu. Když narazíte na zem s patou nebo středem nohy, prvky HOOF HEEL tlumí vertikální síly tím, že se šíří vodorovně. To zajišťuje měkké přistání a začne vás připravovat k pohybu vpřed. Díky inovativnímu a chytrému designu prvků HOOF HEEL je odpružení dosaženo tvarem a nejen materiálem.
Stabilizační tkaničky: Integrované přímo do vnitřní struktury pro větší odolnost a oporu.
Konopná stélka: Ekologická, antibakteriální a ergonomická, poskytuje pocit sucha a kontrolu zápachu.
Interiér Natex: NATEX je obzvláště lehký a snižuje hmotnost látky. Vlákno je 100% přírodní, díky čemuž je pružnější a minimalizuje zápach díky bakteriostatickému účinku.
Zesílená boční ochrana: Umístěna mezi dvouvrstvou pletenou konstrukcí, která zajišťuje torzní a ohybovou kontrolu
Volné proudění: Perforovaná síťovina umožňuje konstantní proudění vzduchu

Načítám data