VR46

XTC C60 10W40

NázevČísloSkladCena
XTC C60 10W40 - 1LXTC C60 10W4037
273,91 Kč

Speciální vysoce výkonné mazivo testované v oblasti RACING a určené pro nejnáročnější uživatele pro sportovní i nesportovní použití.

IDEÁLNÍ PRO
Hypersport, Sport-Tourer a Off-road Vysoce výkonné víceválcové a jednoválcové motory Vhodné pro motory s integrovanou i samostatnou převodovkou, s mokrou nebo suchou spojkou.

VLASTNOSTI A TECHNOLOGIE ŘADY XTC C60 Použití vysoce kvalitních syntetických základů a speciálních vysokopevnostních polymerů (Radial Polymer Structure) umožňuje mazivům řady XTC C60 udržovat správnou viskozitu oleje v širokém rozmezí teplot, což zaručuje vždy účinné mazání, a to i při podmínky náročnější na řízení a mazání.

PLUS PRODUKT MCO Tailored Chemistry - vyvinutá na zakázku pro motocyklové aplikace a doplněná o Bardahl Polar Plus + Fullerene C60 Složení s konkrétními polymery s velmi vysokou odolností Radiální polymerní struktura s vysokou smykovou stabilitou Působí proti tvorbě usazenin a zajišťuje maximální čistotu motoru Zajišťuje maximální účinnost mazání i při nejtěžším použití Řídí pokles viskozity v důsledku nadměrného zvýšení teploty 100% syntetický.

Načítám data