VR46

XTC C60 OFF-ROAD 10W-40

NázevČísloSkladCena
XTC C60 OFF-ROAD 10W-40 - 1L35104139
265,76 Kč

Speciální vysoce výkonné mazivo testované v oblasti RACING a určené pro nejnáročnější uživatele pro sportovní i nesportovní použití.

IDEÁLNÍ PRO :
Motokros, enduro, silniční / terénní a čtyřkolky Vysoce výkonné víceválcové a jednoválcové motory Vhodné pro motory s integrovanou i samostatnou převodovkou, s mokrou nebo suchou spojkou.

VLASTNOSTI A TECHNOLOGIE ŘADY XTC C60:
Použití vysoce kvalitních syntetických základů a speciálních vysokopevnostních polymerů (Radial Polymer Structure) umožňuje mazivům řady XTC C60 udržovat správnou viskozitu oleje v širokém rozmezí teplot, což zaručuje vždy účinné mazání, a to i při podmínky řízení a mazání náročnější. Maziva Bardahl poskytují výrazně vyšší výkon než běžné oleje.

PLUS PRODUKT MCO Tailored Chemistry - vyvinutá na zakázku pro motocyklové aplikace a doplněná o Bardahl Polar Plus + Fullerene C60 Složení s konkrétními polymery s velmi vysokou odolností radiální polymerní struktury Působí proti tvorbě usazenin a zajišťuje maximální čistotu motoru Vynikající termooxidační stabilita a kontrola opotřebení Delší životnost všech mazaných mechanických dílů 100% syntetický.

Načítám data